Yeni ÜyelikÜyelik Sözleşmesi'ni okudum, kabul ediyorum.


LÜTFEN DİKKAT! HOTMAIL, MYNET, YAHOO, GMAIL vb. eposta servislerini kullanıyorsanız sitemizden gelen epostaların JUNK, SPAM, ÖNEMSİZ EPOSTA gibi klasörlere düşme ihtimali olduğundan, bunları da kontrol ediniz.

Eğer epostamız bu klasörlerden birinde ise ÖNEMSİZ DEĞİL / NOT SPAM olarak işaretleyiniz veya eposta adresimizi adres defterinize ekleyiniz. E-posta Adresimizi Güvenli Gönderenler Listenize Nasıl Eklersiniz?

E-posta Adresimizi Güvenli Gönderenler Listenize Nasıl Eklersiniz?

Gmail / Google Mail


Öncelikle mail adresimiz olan : iletisim@dataservis.com adresinin gereksiz ya da diğer adıyla spam klasörüne düşüp düşmediğini kontrol etmek gerekir, eğer mail buraya düşmüşse ekranın üst kısmındaki butonlardan : 'Spam Değil' seçilerek mailin gelen kutusuna düşmesi sağlanır.Sonra :

iletisim@dataservis.com adresinden gelen e-postayı açın
Mesajın sağ üst köşesindeki ikonuna tıkla
"Dataservis.Net adlı kişiyi Kişiler listesine ekle" menüsünü seç
Hotmail / Live MailVarsayılan olarak, Outlook kişilerinizdekilerin e-posta adreslerini "Güvenilir Gönderenler" olarak kabul eder.

Öncelikle mail adresimiz olan : iletisim@dataservis.com adresinin gereksiz ya da diğer adıyla spam klasörüne düşüp düşmediğini kontrol etmek gerekir, eğer mail buraya düşmüşse ekranın üst kısmındaki butonlardan : 'Gereksiz değil' seçilerek mailin gelen kutusuna düşmesi sağlanır.

Sonra :

iletisim@dataservis.com adresinden gelen e-postayı aç

Epostadaki gönderen adına tıklaEposta adresini kişilere ekle
Yahoo!Öncelikle mail adresimiz olan : iletisim@dataservis.com adresinin "İstenmeyen Posta" ya da diğer adıyla spam klasörüne düşüp düşmediğini kontrol etmek gerekir, eğer mail buraya düşmüşse ekranın üst kısmındaki butonlardan : 'İstenmeyen Posta Değil' seçilerek mailin gelen kutusuna düşmesi sağlanır.Sonra :

E-postayı açAdresi Kişilere Ekle seçeneğini tıkla

Microsoft Outlook Express 6+E-postayı aç
Gönderenin e-posta adresini sol tıkla veya gönderenin adını sağ tıkla
Kartvizite ekle seçeneğini tıkla
Kaydet ve Kapat

Microsoft Outlook 2003E-postayı aç
Araç çubuğunda Seçenekleri seç
Açılan menüden Önemsiz E-posta'yı seç
Göndereni Güvenli Gönderenler Listesi'ne Ekle seçeneğini seç
İletişim bilgilerinin doğru olduğunu doğrulayın ve Tamam'ı tıkla

Microsoft Outlook 2007E-postayı aç
Araçlar menüsünden Seçenekler'i tıkla
Tercihler sekmesinde E-posta altında Önemsiz E-posta'yı tıkla
Güvenli Gönderenler veya Güvenli Alıcılar sekmesini seç ve eklemek tıkla
E-posta adresini gir ve Tamam 'ı tıkla

Mozilla ThunderbirdÖncelikle mail adresimiz olan : iletisim@dataservis.com adresinin gereksiz ya da diğer adıyla spam klasörüne düşüp düşmediğini kontrol etmek gerekir, eğer mail buraya düşmüşse ekranın üst kısmındaki butonlardan : Gereksiz değil' seçilerek mailin gelen kutusuna düşmesi sağlanır.
Adres defterini tıkla
Kişisel Adres Defteri seçeneğinin seçili olduğundan emin ol
Yeni Kart düğmesini tıkla
İletişim sekmesinin altında adresi kopyala ve yapıştır
Tamamı tıkla

Windows Live MailAdres defterine ekleme otomatik olarak Güvenli Gönderici listesine eklemek değildir; Güvenli olarak göndereni özellikle işaretlemeniz gerekir.

Öncelikle mail adresimiz olan : iletisim@dataservis.com adresinin gereksiz ya da diğer adıyla spam klasörüne düşüp düşmediğini kontrol etmek gerekir, eğer mail buraya düşmüşse ekranın üst kısmındaki butonlardan : Gereksiz değil' seçilerek mailin gelen kutusuna düşmesi sağlanır.

Sonra :

E-postayı aç
Güvenli bağlantı Olarak İşaretle

Mac MailE-postayı aç
Gönderenin e-posta adresini sağ tıkla
Kısa yol menüsünde kartvizit ekle seçeneğini tıkla
Kaydet ve Kapat

OS X için Apple MailÖncelikle mail adresimiz olan : iletisim@dataservis.com adresinin gereksiz ya da diğer adıyla spam klasörüne düşüp düşmediğini kontrol etmek gerekir, eğer mail buraya düşmüşse ekranın üst kısmındaki butonlardan : Gereksiz değil' seçilerek mailin gelen kutusuna düşmesi sağlanır.

Sonra :

Git > Posta menüsünden Tercihler
Git > Kurallar sekmesi
Kuralı Ekleyi seç
Kurala bir ad ver
Kuralı oluştururken ilk koşul olan : iletinin kimden satırı kişi adını içersin ' koşulunu işaretle ve ardından alta açılan alanda “kişi” olarak altı çizili belirtilen yeri tıklayıp açılan alana : iletisim@dataservis.com mail adresini yapıştır
Bir alt penceredeki Eylemler'den “belirtilen klasörüne taşı” seçeneğini işaretle e ardından alta açılan alanda “belirtilen” olarak altı çizili belirtilen yeri tıklayıp açılan alanda : iletisim@dataservis.com mailinin düşmesini istediğin klasörü seç
Kuralı kaydet
Tamam' ı tıkla
Bizi Arayın

Web sitemiz üzerinden yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde
KARGO BİZDEN!

!

Türkiye'nin Her Yerine Ortalama Kargo Bedeli : 5-7 TL
Üye olmadan verdiğiniz siparişlerin durumunu buradan görebilirsiniz.