Koronavirüs Önlemlerimiz Hakkında Bilgilendirme

Değerli Müşterilerimiz,

Çalışanlarımızın, ailelerinin ve toplumun sağlığını önceliğimiz olarak görüyoruz.

Koronavirüs (Covid-19) salgınının ülkemizde de yayılma riski bulunması sebebi ile, 19.03.2020 Perşembe günü itibariyle geçerli olmak üzere aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Alınan önlemler kapsamında;

• Satış, Satış Sonrası Hizmetler ve Teknik Servis işlemleri; ticket (destek paneli), telefon ve iletişim formları (e-posta) olmak üzere 3 kanaldan mevcut sistem ile sürdürülmeye devam edecektir.

• Bazı çalışanlarımız, teknolojik altyapısı hazırlanmış şekilde çalışmalarını uzaktan erişim modeli ile sürdürecektir.

• Kargo ve lojistik hizmetlerinin uzaktan çalışmaya müsait olmaması nedeniyle operasyon, azaltılmış sayı ile dönüşümlü olarak devam ettirilecektir.

• Bu kapsamda “aynı gün kargo” uygulaması 2 iş gününe kadar uzatılabilecektir.

• Siparişlerin zamanında kargolanması için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

• Gerçekten acil gönderileriniz için lütfen “Sipariş Notu” olarak "Acil" ibaresini belirtiniz.

İstanbul İli İçerisindeki Değerli Müşterilerimiz;

• Satış, Satış Sonrası Hizmetler ve Teknik Servis için öncelikli olarak web sitemizi/kargo hizmetlerini kullanınız, lütfen -zorunlu haller dışında- mecbur kalmadıkça ofislerimize gelmeyiniz.

• Ofislerimizde ilgili bölüm görevlileri azaltılmış olarak bulunacak ve sözlü iletişim; sosyal mesafe korunarak, sterilizasyon yönergelerine uygun bir şekilde gerçekleştirilecektir.

• Bu kapsamda ilgili departmanlara müşterilerimiz birer birer alınacak ve kalabalık bir ortam oluşumu engellenecektir.

• Görev başında olacak ekibimiz için temel sağlık malzemeleri ve sterilizasyon envanterleri eksiksiz olarak temin edilmiş ve kullanım yöntemleri konusunda gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

Çalışanlarımızın, ailelerinin, sizlerin ve toplumun sağlığını dikkate alarak yaptığımız bu düzenlemeler konusunda göstereceğiniz anlayış ve destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Duyurular;

06 Nisan 2020: Kadıköy (Notebook Destek) ve Mecidiyeköy şubelerimizin hafta içi mesai saatleri 09:30-18:00 olarak geçici süre ile değiştirilmiştir.

10 Nisan 2020: İçişleri Bakanlığı tarafından açıklanan sokağa çıkma yasağı kapsamında merkez ve şubelerimiz 11 Nisan Cumartesi günü kapalı olacaktır. Cumartesi mesai saatleri içerisinde bize telefonla veya iletişim formlarımızı kullanarak ulaşabilirsiniz. Cumartesi günü onaylanmış siparişler 13 Nisan Pazartesi günü kargolanacaktır.

21 Nisan 2020: İstanbul'da uygulanacak sokağa çıkma yasağı süresince merkez ve şubelerimiz kapalı olacaktır. Mesai saatleri içerisinde bizlere telefon ve eposta ile ulaşabilirsiniz. 22 Nisan Çarşamba saat 16:00'dan sonraki siparişler 27 Nisan Pazartesi günü kargo edilecektir.

30 Nisan 2020: İstanbul'da uygulanacak sokağa çıkma yasağı kapsamında 1 Mayıs İşçi Bayramı sebebiyle firmamız Cuma günü kapalı olacaktır. Telefon ve eposta ile hizmet 2 Mayıs Cumartesi günü mesai saatlerimizde devam edecektir. 30 Nisan Perşembe saat 14:00 'dan sonraki siparişler 4 Mayıs Pazartesi günü kargo edilecektir.

15 Mayıs 2020: İstanbul'da uygulanacak sokağa çıkma yasağı kapsamında firmamız 16-19 Mayıs günleri kapalı olacaktır. Telefon ve eposta ile hizmetimiz (Pazar hariç) mesai saatlerimizde devam edecektir. 15 Mayıs Cuma saat 14:00 'dan sonraki siparişler 20 Mayıs Çarşamba günü kargo edilecektir.

22 Mayıs 2020: Firmamız 23-26 Mayıs tarihlerinde kapalı olacaktır. 22 Mayıs Cuma saat 14:00 'dan sonraki siparişler 27 Mayıs Çarşamba günü kargo edilecektir.