Değerli Müşterilerimiz,

Uzaktan eğitim/çalışma kaynaklı talepler nedeniyle; satış, depo/kargo, satış sonrası hizmetler ve teknik servis bölümlerimizde, mevcut kapasitemizin üzerinde/aşırı bir yoğunluk yaşamaktayız. Talepleri karşılayabilmek ve hizmetlerimizi aksatmadan sürdürebilmek için yeni çalışma arkadaşlarımızı bünyemize dahil ettik ve eğitimleri tamamlanmak üzere.
Ayrıca ilave depo, servis ve satış ofislerimizin hazırlıkları tamamlandı.

Bu lokasyonların hizmete alınması amacıyla 29 Ekim Perşembe - 1 Kasım Pazar günleri arasında Perpa Merkez ofisimiz ve depomuz kapalı olacaktır.
Bu nedenle 28 Ekim Çarşamba gününe ait siparişler 2 Kasım Pazartesi gününden itibaren sipariş sırasına göre kargoya verilecektir.
Bu süre zarfında web sayfamız üzerinden yapılan online satışlar durdurulacaktır.
Kadıköy ve Mecidiyeköy şubelerimiz faaliyetlerine devam edecektir.
2 Kasım 2020 Pazartesi günü itibariyle:

Perpa Merkez depomuz daha geniş ve yüksek kapasiteli yeni yerinde hizmet vermeye başlayacaktır (yeni Merkez depomuzdan satış yapılmayacaktır).
Perpa Satış bölümümüz ise yine Perpa’da, aynı kat ve blokta yer alan yeni ofisimizde hizmet vermeye başlayacaktır.
Mevcut Perpa Merkez ofisimiz sadece muhasebe, satış sonrası hizmetler, teknik servis ve Perpa Depo olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Tüm bu operasyonların sonucu olarak;

Toplamda 2 bin metrekare alana sahip dört farklı lokasyonumuzda 100'e yakın çalışma arkadaşımızla birlikte, alıştığınız Dataservis hizmet kalitesini/süratini kısa bir süre içerisinde yeniden sağlamayı hedefliyoruz.
Bu süre zarfında iletişim formlarımız üzerinden göndermiş olduğunuz tüm mesajlarınız mutlaka takip edilip cevaplandırılacaktır.

İlgi, sabır ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Dataservis