Güvenli Cari Ödeme Ekranı

Ad & Soyad
Firma
Eposta
Telefon
Şehir
Ödenecek $ (USD)
Küsuratlı rakamlarda, küsuratı 2. kutuya yazınız.
Açıklama
Ödemeyi ne için yaptığınızı belirtiniz.


Sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.IP Adresiniz : 3.238.132.225Dataservis 'Kredi kartı bilgilerinizi' asla istemez ve hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz.
Sitemizde kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde kredi kartınız ile ilgili hiç bir bilgi alınmaz ve depolanmaz. Kredi kartı bilgilerinize, site yöneticileri dahil hiç bir Dataservis personeli ulaşamaz. Ödeme işlemi esnasında bankalar tarafından sağlanan 3D Secure Ortak Ödeme Ekranı açılır ve kredi kartı bilgileriniz doğrudan banka tarafından alınarak işlenir. Bu sebeplerden dolayı sitemizde kredi kartı kullanmanız ilave bir risk getirmemektedir.

Visa ve MasterCard'ın uluslararası geçerliliği olan 3D 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi, internet alışverişi dünyasının 3 boyutu olan; müşteri, kart sağlayıcısı banka ve işyeri arasındaki bilgi akışını güvenli gerçekleştirmenizi sağlar. İnternetten güvenli alışveriş yapmak için tek yapmanız gereken kredi kartınız ile 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi'ne kayıt yaptırmanız.

3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure) Sistemi Nedir?
3 Boyutlu Güvenlik Sistemi, internetten güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan bir sistemdir. 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi ile internet alışverişi sırasında; müşteri, banka ve işyeri arasındaki bilgi akışı özel şifre ve anahtarlar ile sağlanır. Bu sistemi entegre eden işyerlerinden alışveriş yapan kart hamilleri işlem sırasında bankanın güvenli ortamında 3D Secure şifresini girerek alışveriş yapmaktadır. Alışveriş esnasında cep telefonunuza gelen tek kullanımlık SMS ile alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Sistem Visa için "Verified By Visa", MasterCard için "SecureCode" güvenceleriyle karşınıza çıkacaktır.

Yine de güvenliğinizi arttırmak ve alışverişlerinizi daha güvenli yapabilmeniz için dataservis.net SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.

Güvenli Alışveriş

GÜVENLİ BİR BÖLGEDE ALIŞVERİŞ YAPTIĞINIZI NASIL ANLARSINIZ?

DATASERVIS.NET'te alışveriş sayfasına geldiğinizde internet tarayıcınızın adres satırındaki http://www.dataservis.net . . . . . yazısının "http" olan bölümü " Güvenli | https://" olarak değişir.

SİTEMİZİN GÜVENLİK DURUMUNU AŞAĞIDAKİ SİTELER ÜZERİNDEN KONTROL EDEBİLİRSİNİZ

Google Safe Browsing raporu https://transparencyreport.google.com
Norton Safeweb raporu https://safeweb.norton.com
AdGuard raporu https://reports.adguard.com
WOT® (Web of Trust) raporu https://www.mywot.com