Notebook (Laptop) Adaptör (Şarj Cihazı) Tespit Sihirbazı Seçim Ekranı

Aşağıdaki menüden cihazınızın markasını seçiniz.

Cihazınızın alt bölümündeki etikette yazan DC Input (Giriş) Volt ve Amper değerlerine göre seçim yapınız.

Etiket okunmuyorsa ya da bu değerleri göremiyorsanız, son kullandığınız adaptörün üzerinde yazılı olan değerlerden yararlanabilir ve sihirbaz yardımıyla cihazınızla uyumlu adaptör seçeneklerini listeleyebilirsiniz.

Volt ve Amper seçiminden sonra dilerseniz adaptör uç tipi (jack) seçimi yaparak sonuçları daraltabilir ve uygun uç tipine sahip adaptörü cihazınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Jack ölçülerinizden emin değilseniz, listelenen ürünlerin detay sayfalarındaki görselleri inceleyerek uygun jack tipini tespit edebilirsiniz (genellikle yüksek oranda benzerlik yeterlidir).

Hangi Adaptör
Yüzde yüz uyum garantisi
YÜZDE YÜZ UYUM GARANTİSİ

Tüm kriterleri seçtikten sonra sonuç sayfasında birden fazla seçenek görebilirsiniz.
Eğer tüm kriterleri doğru olarak seçtiyseniz, sonuç sayfasındaki adaptörlerin tamamını cihazınızda güvenle kullanabilirsiniz!

İlgili adaptörlerin ''Uyumlu Modeller'' bölümünde cihazınızın marka-modelini göremeseniz bile bu garanti geçerli!

DİKKAT!
''Uç Tipi (Jack) Seçimi'' yapılmadan gelecek sonuçlar için bu garanti geçerli değildir.

BİLGİ!
Watt (W) = Volt (V) x Amper (A)
Örneğin cihazınız 19V 3.42A 65W adaptör kullanıyorsa, aynı uç tipine (jack) sahip olmak şartıyla; ± 0.5V aralığında (18.5V, 19V, 19.5V) ve 3.42A üzerindeki diğer adaptörler de cihazınızı sorunsuz olarak çalıştıracaktır.En ucuz notebook adaptör modelleri, uygun fiyatlı ve kaliteli notebook & netbook adaptörleri, laptop ve netbook adaptör, şarj cihazı stoklarımızda mevcuttur.

Notebook adaptör seçiminde notebook adaptör fiyatları kadar, notebook adaptör uçları, notebook adaptör girişi, laptop adaptör volt ve amper değerleri önemlidir.