Ürün İade

Ürün İade Formu
İade işlemlerinizin hızlı ve düzgün ilerleyebilmesi için lütfen formda istenen tüm alanları eksiksiz doldurun.
Ad & Soyad
Firma
Eposta
Telefon
Şehir
Fatura Tarihi
Fatura No
Ürün Kodu
Aynı faturaya ait birden fazla ürün var ise, yanlarına adetlerini yazıp virgül ile ayırarak giriniz.
İade Sebebi
İade Açıklaması
Yaşadığınız sorunla ilgili bir açıklama ekleyiniz.
İade Teslim Şekli
DOLDURDUĞUNUZ FORM İÇİN TARAFINIZA KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE GERİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.
LÜTFEN SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPILINCAYA KADAR İADE İŞLEMLERİNE BAŞLAMAYINIZ.
Ürün İade Şartları

Dataservis.Net’ten satın aldığınız "cayma hakkı kapsamındaki" bir ürünü, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, gerekli prosedürleri takip etmek suretiyle iade edebilirsiniz. Cayma hakkı bayi fiyatları ile alım yapan bayiler için geçerli değildir, yalnızca nihai tüketiciler için geçerlidir.

İade sürecini başlatmak için öncelikle Ürün İade Formunu doldurun. İade onayı verildikten sonra tarafınıza bilgi verilecektir. İade onayı verildikten sonra firmamıza ulaşan ürün –fiziksel olarak iade şartlarına uygun ise- 3 iş günü içerisinde iade alınır. Ödeme, iade işlemleriniz tamamlandıktan sonra takip eden ilk salı günü hesabınıza veya kartınıza iade edilir. Tutarın hesabınıza yansıması bankanızın geri ödeme süresine göre farklılık gösterebilir.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün tarafımıza orijinal kutusunda, irsaliye ya da satış faturası ve tüm tamamlayıcı aksesuarları (varsa hediye olarak verilen ürünler dahil) ile birlikte hasarsız ve eksiksiz olarak gönderilmesi gerekir. Ambalajsız veya ambalajı deforme olmuş, yeniden satılabilir özelliğini kaybetmiş, fiziksel zarar görmüş ürünler iade alınmaz. Hasarlı, çizik, çatlak, kırık, etiket yapıştırılmış, ürün üzerindeki tanımlayıcı etiketleri sökülmüş, hasarlı kutuya sahip, yeterli paketleme yapılmadan gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilmez. LCD ekran ve tablet dokunmatiklerinde jelatin ve yapışkan bantlar sökülmemiş olmalıdır. İade işleminde yalnızca ürün için alınan ücret iade edilir. İade talebinizin onayı ve ürünlerin teslimi iadenin kabul edildiği anlamına gelmemektedir. Ürünler hakkında kabul ve red kararı satış sonrası hizmetler departmanımızın incelemesinden sonra kesinlik kazanır.


Lütfen 24 çarpı 2 işleminin sonucunu aşağıdaki kutuya girinizÜrün İade Şartlarını okudum, kabul ediyorum.IP Adresiniz : 3.235.101.141

* Doldurulması zorunlu alanlar
Efatura
Siparişiniz teslimat adresinize irsaliye ile sevk edilmekte olup, elektronik faturanız 2 iş günü içerisinde e-posta adresinize gönderilmektedir.